Založ si blog

Demokrati do basy! Tí to dovolili! Bojíte sa biť za vaše rodiny? Tak nepatríte na tento svet.

Medzinárodný hyenizmus rozšíril do sveta vyše 70 rokov šľachtenú vlastnosť – zbabelosť. Zástupy tárajúcich zbabelcov rozprávajú o rovnoprávnosti a slobode. Pritom pod ich vlastným kožuchom sa neschováva nič iné, len zbesnený pretek egoizmu. Vplyvní jedinci s otrávenou krvou, v inak niekedy silných spoločenstvách a národoch, chrlia slová o liberalizme a demokracii. Pod týmito slovami si silný chlap, otec rodiny nedokáže predstaviť nič iné, len zásterku vlastnej neschopnosti.  Typickým príkladom z dnešného obdobia, ale aj z obdobia medzivojnového, je napríklad taký Francúz. Mám dojem, že už jeho historickou prapodstatou je pýcha a chválenkárstvo. Niet nad neho, ani nad jeho vedomosti. Avšak keď príde do tuhého, zuteká ako zbabelý potkan zalezený poza skriňu. Tváriac sa, že „veď ja som tu len taký tichý slušný ochutnávač vína“. Nie! Svet tu nie je pre zbabelcov a už vôbec nie pre slabé genofondy. Ostatne pozrite sa ako vyzerá Francúzsko dnes. To je odraz toho čo píšem a pravda, ktorú priniesol čas. Pravda, ktorá sa jediná nedá poprieť. Žiadne uplakané žvásty neschopných demokratov to nezachránia. Táto vata umelo vyprodukovaných parlamentaristických akademikov? Tú už dnes silný jedinci skutočne neberú vážne.

Večný liberál, ako produkt medzinárodného hyenizmu po roku 45, intenzívne rastie. Avšak dnes sa mu smejem. Tlačí ľuďom cez médiá a rôzne iné prvky svoje „pseudopravdy“, ktoré nie sú odrazom ničoho iného, len popierania všetkého prirodzeného a zákonov matky prírody. Presne všetko naopak. Večný liberál, symbol ustráchaného zbabelého člena zvláštneho spoločenstva je natoľko k ničomu, že nedokáže ochrániť ani vlastnú rodinu. Stačia mu jeho retro bríle a brada. Schováva sa za humánnosť a toleranciu. Tieto prvky však vymyslel on sám práve kvôli svojej potupnej neschopnosti. Týmito prvkami ničí mozgy spoločenstiev a nabáda ich na absolútnu autoničobu. Skúste hodiť ľadového medveďa na Saharu a presvedčte ho o tom že mu bude fajn. Naučte vlka tolerovať líšku. Naučte orla spolužiť s dážďovkou. Toto učia ľudí odkedy Američania zavraždili ženy a deti v Hiroshime a Nagasaki. Zhoríte v pekle! Veď  dnes už sa vám malé deti smejú vy prašivá banda ustráchaných mudrcov. Snažíte sa prebiť zákony prírody pretože ste tak slabí, že sám večný univerz sa hanbí za vaše bytie.

Nie, nie sme si rovní a nie toleranciou sa spoločnosť nebuduje. Takto otrávená krv už sedemdesiat rokov ničí všetko prirodzené a ničí silu jednotlivých národov. Toto organizované miešanie  spoločenstiev a náboženstiev na čele s večným liberálom, už narobilo vo svete toľko zla, že je len ťažko predstaviteľná náprava. To by musel ESET vyrábať antivírusy s biologickým pôvodom. Skutočne sedemdesiat rokov trvalo kým si Európan všimol že táto fraška, tento cirkus a hra na slobodomyseľných v skutočnosti nefunguje. Medzinárodný hyenizmus, tento ekvivalent k priamemu pomenovaniu je zatiaľ mimo všeobecného slovníka. Tento ubolení, večne schovávajúci sa nezmysel nakoniec zakázal aj poukázať na samého seba pravým pomenovaním. Aké plytké. Čo si myslíte že vás nie je vidno? Že nevieme že táto hra na sociálnu demokraciu je žumpa ľudských schopností tvoriť silné spoločenstvo? Silní jedinci sa nezaujímajú o vaše táraniny. Chcú reálnu prapôvodnú demokraciu. Pravý chlap, otec a strážca rodiny si chce demokraticky zvoliť kráľa. Najsilnejšieho a najzdatnejšieho zástupcu ľudu. Nie vás… bandu roztrasených akademikov, čo nevedia ani kameňom hodiť. Môžete zastávať a brániť tak stádo konvaliniek. Zbabelcov sú totiž plné billboardy. Schovávate sa za kravaty práve preto, že nechcete ukázať pravú tvár! Váš otrepaný euro-slovník plný odborných termínov má nahradiť skutočný rozum a vaše obleky zakrývajú vaše chabé rozkvasené zanedbané telá! S týmto chcete zastávať ľud? Haha. Som celý bez seba.

Víno môžete buď eugenicky šľachtiť alebo zámerne zlikvidovať otrávením iným – nepodareným koreňom. Rozhodne sa nemôžete tváriť pri ničobe všetkého prirodzeného a silného ako liberál a ako ten čo šíri pravdu a lásku. To je asi taký istý nezmysel ako naučiť Somálčana lyžovať.  Ak raz zmiešate koreň A silný, presný, dokonalý ako orol s koreňom B ktorý je naničhodný, zlý a škaredý ako pijavica, stane sa len to, že koreň A oslabíte. To môžete urobiť len preto, lebo sa bojíte, že vás jedného dňa svojimi schopnosťami predbehne. A teda účelovo. Na toto našiel večný hyenizmus krásny prvok, ním sú liberáli, ktorí sa tvária že tento proces je sloboda a láska.

Dnes už vieme že medzinárodný hyenizmus nepozná hranice, rovnako však vieme že skôr či neskôr ich spozná.

„Príroda nás postavila pred dôležité avšak ťažké životné skúšky. Prvou bolo odhalenie ľudského a morálneho vírusu – medzinárodného hyenizmu. Odhalenie bolo ťažké práve preto, že na ňom pracovala elita inteligencie vyspelých národov a hlavne preto, že tento vírus navonok pripomína výzor človeka. Druhou dôležitou skúškou bude zavedenie vakcinácie proti tomuto vírusu. Niet priestoru na výčitky. Tu totiž nieje prečo mať výčitky. Výčitky nastanú ak sa vírus nepodarí zničiť, pretože potom nasleduje záhuba ľudstva.“

Čím viac milujete svoje rodiny! Tým viac nenávidíte medzinárodný hyenizmus. A ja to viem.

Dejepis je náuka lži – to nebo slávi večnosť!

Láska a oddanosť.

 

Pre bloggerskú políciu: Keď ti zasa nieje jasné o čom autor písal, tak skús nejakú reláciu s Vilom Rozborilom. Alebo nejakú fresh pseudointeligentnú diskusiu s Adelou. Pravopis ešte stále neviem.

Definícia I.

05.02.2017

Keď Slovák vyjadruje nesúhlas voči niečomu, tak je to väčšinou primitívnosť. Primitívnosť z telky. Napríklad, že cigán zjedol psa, alebo že nejde teplá voda. A viete prečo? Ja vám presne viac »

Euroúradnícka revolúcia. Hnusné pandravy, napríklad v letectve.

26.10.2016

Johann je mladý chlapec. Tak okolo 35. Väčšina ľudí ho pozná pekne upraveného, v drahom obleku, voní ako taliani prechádzajúci sa pred El Duomo. Sociálny demokrat. Na škole bol najlepší. viac »

Rozvoj ľudských hondôt , schopnosť tvoriť spoločnenstvo, zhnil a zmizol. Ste slabí a zbabelí.

24.10.2016

Základný princíp tvoriť zdravú spoločnosť, ktorá potom môže (nemusí) vypĺňať tak komplikovaný subjekt ako je štát je dnes už len minulosťou a aktuálne len nejakou interaktívnou fikciou. viac »

SaS, Richard Sulík,

Umelý konflikt, Danko vydiera Smer a chce silnejšiu pozíciu, tvrdí SaS

19.04.2018 11:07

Predseda SNS Danko vydiera Smer, aby si posilnil pozície v koalícii, tvrdia predstavitelia liberálov z SaS, ktorí zdôrazňujú potrebu predčasných volieb.

NAKA

Polícia zadržala piatich okoličányovcov

19.04.2018 10:37

V putách skončili piati členu gangu, ktorých minulý týždeň odsúdil Najvyšší súd.

Kaliňák, Saková, ESO, ministerstvo vnútra

V Smere sa hovorí o Sakovej ako o šéfke vnútra, Stromček mal ponuku odmietnuť

19.04.2018 10:16

V Smere sa čoraz viac hovorí, že Tomáša Druckera vo funkcii ministra vnútra nahradí štátna tajomníčka rezortu Denisa Saková.

Dušan Kováčik

Prokurátor Kováčik napriek tlaku verejnosti a vlastnému sľubu neplánuje skončiť

19.04.2018 10:04

V júni 2017 Kováčik na pôde parlamentu povedal, že skončí skôr ako v roku 2021, vtedy mu totiž uplynie funkčné obdobie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 26469x
Priemerná čítanosť článkov: 1765x

Autor blogu

Kategórie