Založ si blog

Senzácia – Mrkva zo zeme! 600 Eur v hrubom a Geissenovci v telke. Nový čas pre každého za pár centov.

Jeden pán z Liptova dal postaviť ako monument dom hore nohami. Dokonca aj motorku, ktorá je oň opretá. Za toto ho uznávam! Chcel tým dať najavo, že tu takmer všetko funguje naopak. A je to tak.

Tento totálny výmel mozgov začal v roku 1944 keď spojenci zavraždili cez 5000 Bratislavských civilistov (ženy, deti a starcov) pri bombardovaní apolky. Tých 176 mŕtvych ktorých opisujú cenzurovaní historici? Tomu veria presne tí, čo vtáčej chrípke. Ešte, že tých spojencov dnes oslavujeme. Veď musíme nie? A neopovážte sa neísť nariekať k múru. Pojdete do basy!

Nasledovala skaza na najbližších 45 rokov.

Dnes ale tí, čo majú toto svetové zlo na svedomí pritvrdili! Máme BIO mrkvu. Normálne zo zeme mrkva. Nenormálny produkt. Už ste chutnali túto špecialitu? Najlepšie je sa s ňou odfotiť a nezabudnúť to zdielať na sociálnej sieti ako #so fresh. Tá geneticky modifikovaná vec za 90 centov je predsa jasná. Ale tento objav zo zeme za 3,99 to je o niečom inom. To len uvedomelí občania jedia. Nie žiadne socky čo na prístavnom moste nevedia ísť rýchlo. Na pokuty síce neni. Ani ponáhľať sa kam, veď svieti nádrž. Škodovka bliká Renoltu. Volkswagen škodovke. Mercedes passatu a Porshe mercedesu. Blbec je ten čo nechce uhnúť rovno do dunajskostredského kamiónu.

A karfiól čo zreje v decembri??? Alebo ten zo zeme??? Aj ty ho ješ? Čo tam po tom že Vaše deti nevedia ako starý je Chrám sv. Alžbety a že Žitný ostrov je najväčší riečny ostrov v Európe. Úplne postačújúce je keď vaše čerstvo plnoleté dcéry chodia na diskotéky rozkračovať nohy africkým študentom. Len mu nedaj za ucho! Pojdeš do basy! Naše školstvo pomáha aj negramotným univerzitným adeptom. Je to tak, sú tam, vie sa o tom, ale celkom dobre to vynáša. Bohom zabudnuté krajiny celkom dobre platia.

Spotení utekať domov priamo od pokladne v lidli k telke lebo idú Geissenovci. Grgať zlacnený Corgoň.

Neopovážte sa popierať holokaust! Hajzli – pojdete do basy. Nikto nevie prečo. Poprite niečo menej jasné. Napríklad gravitáciu – za toto do basy nepôjdete.

Nikdy som nepochopil prečo kuchár z pizzerky nosí sveter za 200 eur keď zarobí 500. To rytmus, ktorý v skutočnosti nemá ani na autobus nastavil túto latku. Kto by nechcel bentley??? Miro Jaroš nakrúca pesničky pre deti a Cmorík kváka nejaké nepodarené „covery“ od Bona Joviho vo vinárni v Levoči. Toto su tie superstar čo z Vás spravili. Kultúrna devastácia a likvidácia mozgov. Skúste vo filharmónii Čarovnú flautu. Poznáte?

Minule sa Bezdeda vyjadroval v telke k hokeju. Čo príde ďalšie? Hod hovnom v sobotu o 20:00 na markize? Spoplatnené teleráno?

Takáto kanalizácia sa stala zo všetkého okolo. Ľudia maju vymontované mozgy.

Presne v takejto abusrdite žijeme a tvárime sa že to tak má byť.

Korán za 2,90 na vianoce v Panta Rhei.

Očierňujte všetko čo bolo funkčné a choďte voliť tento veľký podvod.

Splácajte hypotéky.  Marlborky Aloe vera, Tomi Popovič na lodi a Ebola vo Zvolene.

Tak ako tieto slabé národy znikli tak aj zaniknú.

Nový čas má takú cenu aby si ho vedela dovoliť väčšina obyvateľov. Keď porovnáte počet predaných kusov a jeho obsah, je jasné v akých mantineloch sa pohybuje sociálne IQ väčšiny občanov. Nič iné si nezaslúžite. Chvost ktorému sa smeje celý svet.

Žiadny Peter, Martin, Matej, Marek, Katka a ani Lucia.

Matthias, Zoe, Mirabella, Mia, Lia, Kristhian, Thobias….

Načo sa tu hráme keď tá riadená lobotómia zvíťazila.

Platiť dane!

 

Pre bloggerskú políciu: Áno som zakomplexovaný, jazdím na fiatke, nemám svaly a neviem pravopis.

 

Definícia I.

05.02.2017

Keď Slovák vyjadruje nesúhlas voči niečomu, tak je to väčšinou primitívnosť. Primitívnosť z telky. Napríklad, že cigán zjedol psa, alebo že nejde teplá voda. A viete prečo? Ja vám presne viac »

Euroúradnícka revolúcia. Hnusné pandravy, napríklad v letectve.

26.10.2016

Johann je mladý chlapec. Tak okolo 35. Väčšina ľudí ho pozná pekne upraveného, v drahom obleku, voní ako taliani prechádzajúci sa pred El Duomo. Sociálny demokrat. Na škole bol najlepší. viac »

Rozvoj ľudských hondôt , schopnosť tvoriť spoločnenstvo, zhnil a zmizol. Ste slabí a zbabelí.

24.10.2016

Základný princíp tvoriť zdravú spoločnosť, ktorá potom môže (nemusí) vypĺňať tak komplikovaný subjekt ako je štát je dnes už len minulosťou a aktuálne len nejakou interaktívnou fikciou. viac »

SaS, Richard Sulík,

Umelý konflikt, Danko vydiera Smer a chce silnejšiu pozíciu, tvrdí SaS

19.04.2018 11:07

Predseda SNS Danko vydiera Smer, aby si posilnil pozície v koalícii, tvrdia predstavitelia liberálov z SaS, ktorí zdôrazňujú potrebu predčasných volieb.

NAKA

Polícia zadržala piatich okoličányovcov

19.04.2018 10:37

V putách skončili piati členu gangu, ktorých minulý týždeň odsúdil Najvyšší súd.

Kaliňák, Saková, ESO, ministerstvo vnútra

V Smere sa hovorí o Sakovej ako o šéfke vnútra, Stromček mal ponuku odmietnuť

19.04.2018 10:16

V Smere sa čoraz viac hovorí, že Tomáša Druckera vo funkcii ministra vnútra nahradí štátna tajomníčka rezortu Denisa Saková.

Dušan Kováčik

Prokurátor Kováčik napriek tlaku verejnosti a vlastnému sľubu neplánuje skončiť

19.04.2018 10:04

V júni 2017 Kováčik na pôde parlamentu povedal, že skončí skôr ako v roku 2021, vtedy mu totiž uplynie funkčné obdobie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 26468x
Priemerná čítanosť článkov: 1765x

Autor blogu

Kategórie