Založ si blog

Migrujúca fraška a hnusné červy naokolo. . . .

Ste slepí? Načo sa tu rozdeľujete na dva tábory? Veď to je to čo chcú. Aby ste bojovali proti sebe. Prvý tábor je zložený z nahnevaných šovinistov a ten druhý z pseudohumanistov a neoliberálov, ktorí ľutujú zbedačené rodiny utečencov, ktoré sem ľútostivo idú hľadať pomoc. Arabská menšina zničených rodín utekajúca pred vojnou s plnými taškami najdrahších handier na promenáde v Parndorfe. Deti plačúce s plyšákom v ruke kričiac: „vodu, vodu, vodu“. Veď 10 rokov do zadu každý deň z Lampedúzy do Katánie lietali plné lietadlá vezúce utečencov z Tuniska a takáto SHOW to ani zďaleka nebola. Ticho sedeli a kúsali si topánky. Nie že: „kde máme pizzu“ s najnovśím ajfonom v ruke.

Oba tábory analyzátorov imigrantov bojujú viac proti sebe ako proti problému s migrantmi. Kde ešte zhorí auto? Komu patrila dodávka HYZA??? Kam ešte pošleme pár tisíc tulákov?

 

Prečo vo Švajčiarsku nieje ani jeden???

 

Ste pripečení??? To už jak sa má baviť s vlastným ľudom človek? Oba tábory ráno čítajú nový čas a hľadajú pravdu. Oba tábory stoja proti sebe. Túto celú frašku s imigrantami financiuje a organizuje konkrétna skupina, ktorá nechce aby mali ľudia kľud. Chce spoločnosť destabilizovať a demoralizovať. To je celý princíp. Presne ten istý ako keď v 30tych rokoch na Wallstreete skapal pes a bolo treba spraviť bububu aby sa to tam zasa za pár rôčkov roztočilo. Veď dnes sa už vie ako to bolo. Aký blitzgrieg? Všetko fraška. Klamú vás 70 rokov a vy hodnotíte kto je správny a čo treba spraviť. Plujem pred vami na zem, nič iné sa už ani nedá robiť. Sú to presne tí istí ktorí zabezpečili v 39tom aby bola vojna. Toto naokolo niesu žiadni migranti hľadajúc pomoc, to je organizovaná provokácia. Organizovaná distribúcia grázlov a naničhodníkov. Aby sme mali strach keď prejdu okolo našich domov. Aby sme si čakali na novú stranu. Na nový systém. Pretože na wallstreete je opäť inventúra. Už s tým skončite! Toto už sa nedá ani parafrázovať. Ani nijak ináč supernajzdvorilejšie a extranajprofesionálnejšie napísať. Vy stále analyzujte a tu si z vás mocní robia dobrý deň. Ani sa správať slušne už nedá. Vám proste vyhnili mozgy. Ešte viac sa očkujte! Viac vakcín do vašich detí a vašich hláv!!! Viac bububu. Ebola nezabrala a ani zostrelený Boeing nič moc čo??? Už nekukajte tú telku. Veď toto chcú! Aby ste boli dutí jak bambus a medzi sebou sa hádali a medzi sebou bojovali. Potom Vás príde spasiť nejaká nová extra strana. Nejaký nový turboprezident s ťečúcimi slinami. Alebo čerstvý starosta Bratislavy do ktorého na škole kopali loptu. Vždy ten najlepší z krúžku! Už si otvorte oči veď sa na nich pozrite. To sú osobnosti? Veď ani jeden z nich nieje poriadny chlap. Veď sa smejem keď vidím ich prejav. Bábkové divadlo pre prehnitý národ bývalých roľníkov v luxusných vozoch na lízing. Veď ste všade na smiech. Už sa zobuďte a nepracujte s týmito šašami. Čo stále analyzujete??? Tento národ prehnil a prehníva. Národ pastierov v BMWčkach s tak plytkým názorom jak breh na Balatóne.

A tie hnusné červy naokolo. Treba mi z vás grcať. Vy deti kvetín. Aby ste sa nevypotrebovali!!! Tento produkt tohto hnusného divadla. Vy ste mi len vizitka. Áno vy humanisti čo keď vám budú tĺcť deti prídete s kvetinkou. Homosexuálne sobáše, srandovné politické strany, tanec za milión, boľševikom napísaná učebnica dejepisu, ktorú lejú našim deťom do hlavy, štátne sviatky a ľudia so 400 eurovým platom, primitívni zaostalí neoliberáli s transparentmi „Refugees are welcome“, kto do teba kameňom ty doňho chlebom, …. tak vás by mali tĺcť roxorom po hlavách kým sa nezobudíte. Lebo vy ste čistá záhuba…. hnusné červy čo to celé len sťažujú.

Toto sa už nedá ináč napísať…môžeme hľadať slová a ohurovať spoločnosť odbornými super termínmi… na primitívov len primitívne. Toto tu naokolo všetko zhnilo. Len som sa zas nasral…

Petržalka roky 90-te. Časť 1. (autentický opis)

27.06.2018

Do Petržalky sme sa nasťahovali v roku 1984. Ukončovala sa posledná etapa výstavby obrieho sídliska. Drvivá väčšina pozostatkov starej Petržalky dlho prezývanej Ligetfalu, kvôli dávnej etnickej viac »

Senzačné správy športovci! Slováci proti rezňom! MMA ďalej ako v Amerike, IFBB viac ako rodina, šport a nie pivo! Vločky v zľave!

14.06.2018

Ajkeď som (možno) profesionál v inom odbore, moje dlhoročné športové aktivity a ich zrejme už večné sledovanie...áno podnet na ďalší článok po dlhšej dobe. Už som asi dosť starý na viac »

Definícia I.

05.02.2017

Keď Slovák vyjadruje nesúhlas voči niečomu, tak je to väčšinou primitívnosť. Primitívnosť z telky. Napríklad, že cigán zjedol psa, alebo že nejde teplá voda. A viete prečo? Ja vám presne viac »

TAIWAN, delostrelectvo, tank, vojaci, armáda, cvičenie

Taiwan uskutočnil v reakcii na čínsku hrozbu vojenské cvičenia

17.01.2019 07:52

Tento krok prichádza po opätovných hrozbách zo strany Číny, ktorá považuje ostrovný Taiwan za svoju súčasť.

USA, biely dom, washington

Muž chcel zaútočiť na Biely dom a Sochu slobody

17.01.2019 07:17

Dvadsaťjedenročný extrémista požiadal agenta v utajení, aby mu zohnal zbrane a výbušniny.

Huawei logo

Spoločnosť Huawei vyšetrujú za údajnú krádež obchodných tajomstiev

17.01.2019 06:27

Čínsky koncern Huawei je najväčším svetovým výrobcom telekomunikačných zariadení.

Plyn, Varič, Horák

Česi majú ešte drahšie energie ako Slováci

17.01.2019 06:00

V rámci krajín V4 zaplatia za elektrinu aj plyn menej ako na Slovensku v Maďarsku a Poľsku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 32108x
Priemerná čítanosť článkov: 1889x

Autor blogu

Kategórie