Založ si blog

Migrujúca fraška a hnusné červy naokolo. . . .

Ste slepí? Načo sa tu rozdeľujete na dva tábory? Veď to je to čo chcú. Aby ste bojovali proti sebe. Prvý tábor je zložený z nahnevaných šovinistov a ten druhý z pseudohumanistov a neoliberálov, ktorí ľutujú zbedačené rodiny utečencov, ktoré sem ľútostivo idú hľadať pomoc. Arabská menšina zničených rodín utekajúca pred vojnou s plnými taškami najdrahších handier na promenáde v Parndorfe. Deti plačúce s plyšákom v ruke kričiac: „vodu, vodu, vodu“. Veď 10 rokov do zadu každý deň z Lampedúzy do Katánie lietali plné lietadlá vezúce utečencov z Tuniska a takáto SHOW to ani zďaleka nebola. Ticho sedeli a kúsali si topánky. Nie že: „kde máme pizzu“ s najnovśím ajfonom v ruke.

Oba tábory analyzátorov imigrantov bojujú viac proti sebe ako proti problému s migrantmi. Kde ešte zhorí auto? Komu patrila dodávka HYZA??? Kam ešte pošleme pár tisíc tulákov?

 

Prečo vo Švajčiarsku nieje ani jeden???

 

Ste pripečení??? To už jak sa má baviť s vlastným ľudom človek? Oba tábory ráno čítajú nový čas a hľadajú pravdu. Oba tábory stoja proti sebe. Túto celú frašku s imigrantami financiuje a organizuje konkrétna skupina, ktorá nechce aby mali ľudia kľud. Chce spoločnosť destabilizovať a demoralizovať. To je celý princíp. Presne ten istý ako keď v 30tych rokoch na Wallstreete skapal pes a bolo treba spraviť bububu aby sa to tam zasa za pár rôčkov roztočilo. Veď dnes sa už vie ako to bolo. Aký blitzgrieg? Všetko fraška. Klamú vás 70 rokov a vy hodnotíte kto je správny a čo treba spraviť. Plujem pred vami na zem, nič iné sa už ani nedá robiť. Sú to presne tí istí ktorí zabezpečili v 39tom aby bola vojna. Toto naokolo niesu žiadni migranti hľadajúc pomoc, to je organizovaná provokácia. Organizovaná distribúcia grázlov a naničhodníkov. Aby sme mali strach keď prejdu okolo našich domov. Aby sme si čakali na novú stranu. Na nový systém. Pretože na wallstreete je opäť inventúra. Už s tým skončite! Toto už sa nedá ani parafrázovať. Ani nijak ináč supernajzdvorilejšie a extranajprofesionálnejšie napísať. Vy stále analyzujte a tu si z vás mocní robia dobrý deň. Ani sa správať slušne už nedá. Vám proste vyhnili mozgy. Ešte viac sa očkujte! Viac vakcín do vašich detí a vašich hláv!!! Viac bububu. Ebola nezabrala a ani zostrelený Boeing nič moc čo??? Už nekukajte tú telku. Veď toto chcú! Aby ste boli dutí jak bambus a medzi sebou sa hádali a medzi sebou bojovali. Potom Vás príde spasiť nejaká nová extra strana. Nejaký nový turboprezident s ťečúcimi slinami. Alebo čerstvý starosta Bratislavy do ktorého na škole kopali loptu. Vždy ten najlepší z krúžku! Už si otvorte oči veď sa na nich pozrite. To sú osobnosti? Veď ani jeden z nich nieje poriadny chlap. Veď sa smejem keď vidím ich prejav. Bábkové divadlo pre prehnitý národ bývalých roľníkov v luxusných vozoch na lízing. Veď ste všade na smiech. Už sa zobuďte a nepracujte s týmito šašami. Čo stále analyzujete??? Tento národ prehnil a prehníva. Národ pastierov v BMWčkach s tak plytkým názorom jak breh na Balatóne.

A tie hnusné červy naokolo. Treba mi z vás grcať. Vy deti kvetín. Aby ste sa nevypotrebovali!!! Tento produkt tohto hnusného divadla. Vy ste mi len vizitka. Áno vy humanisti čo keď vám budú tĺcť deti prídete s kvetinkou. Homosexuálne sobáše, srandovné politické strany, tanec za milión, boľševikom napísaná učebnica dejepisu, ktorú lejú našim deťom do hlavy, štátne sviatky a ľudia so 400 eurovým platom, primitívni zaostalí neoliberáli s transparentmi „Refugees are welcome“, kto do teba kameňom ty doňho chlebom, …. tak vás by mali tĺcť roxorom po hlavách kým sa nezobudíte. Lebo vy ste čistá záhuba…. hnusné červy čo to celé len sťažujú.

Toto sa už nedá ináč napísať…môžeme hľadať slová a ohurovať spoločnosť odbornými super termínmi… na primitívov len primitívne. Toto tu naokolo všetko zhnilo. Len som sa zas nasral…

Definícia I.

05.02.2017

Keď Slovák vyjadruje nesúhlas voči niečomu, tak je to väčšinou primitívnosť. Primitívnosť z telky. Napríklad, že cigán zjedol psa, alebo že nejde teplá voda. A viete prečo? Ja vám presne viac »

Euroúradnícka revolúcia. Hnusné pandravy, napríklad v letectve.

26.10.2016

Johann je mladý chlapec. Tak okolo 35. Väčšina ľudí ho pozná pekne upraveného, v drahom obleku, voní ako taliani prechádzajúci sa pred El Duomo. Sociálny demokrat. Na škole bol najlepší. viac »

Rozvoj ľudských hondôt , schopnosť tvoriť spoločnenstvo, zhnil a zmizol. Ste slabí a zbabelí.

24.10.2016

Základný princíp tvoriť zdravú spoločnosť, ktorá potom môže (nemusí) vypĺňať tak komplikovaný subjekt ako je štát je dnes už len minulosťou a aktuálne len nejakou interaktívnou fikciou. viac »

mun, kim

Lídri Severnej a Južnej Kórey sa opäť stretli v pohraničí

26.05.2018 13:43

Lídri si otvorene vymenili názory, ako plniť Pchanmundžomskú deklaráciu z 27. apríla a usporiadať úspešný severokórejsko-americký summit.

Gazprom

Po urovnaní sporu s Bruselom môže byť Gazprom v EÚ ešte mocnejší

26.05.2018 13:41

Dodávky plynu z Ruska zostanú atraktívnejšie ako iné alternatívy, napríklad drahé nové prípojky, alebo dodávky skvapalneného plynu.

Graf

Agentúra Moody's skúma Taliansko, možno mu zníži rating

26.05.2018 13:37

Najnovší politický vývoj v Taliansku začína vyvolávať znepokojenie aj ratingových agentúr.

Matečná

Matečná necíti zodpovednosť za problémy s pozemkami a dotáciami

26.05.2018 13:34

Generálny prokurátor Jaromír Čižnár o tomto systéme povedal, že je chorý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 26740x
Priemerná čítanosť článkov: 1783x

Autor blogu

Kategórie