Založ si blog

RASA-X, alebo prečo sme zliezli zo stromov.

RASA X, Alebo prečo sme zliezli zo stromov.

 

Sú dva základné evolučné princípy. Prvý je základný a druhý je rozvinutý. V prvom figuruje prvok, ktorý medzi nami ľuďmi vytvára rozdiely. A to práve preto, že každý človek ma inú genetickú predispozíciu, sebareflexiu, schopnosť pevne stáť nohami na zemi, silnieť, brániť sa a vyvíjať sa. Nie niesme si rovní. Tento prvok je takzvaná Rasa-X, ktorá všeobecne do zdravej krvi vnáša jed. Kupodivu. Avšak v druhej teórii je táto Rasa-X nesmierne nevyhnutná pre ďalší vývoj ľudstva. Toto ľudstvo sa však nevyvíja vďaka Rase-X, ale napriek nej.

Nakoľko základná jednotka hviezdneho prachu, planét a teda aj buniek živočíšneho pôvodu z ktorých sa skladáme je uhlík, je len veľmi malá pravdepodobnosť, že by ľudstvo fungovalo ináč, alebo mimo zákonov prírody. Demokracia v živočíšnom (teda aj ľudskom), rastlinnom a nerastnom svete je len zbabelým výplodom Rasy X, ktorá sa od začiatku svojej existencie snaží spojiť nespojiteľné. Umelým znižovaním ľudskej inteligencie veľkých rozmerov od roku 1945, sa jej to aj darí. Nezáleží na tom či sa jedná o neprirodzené migrácie, alebo nezmyselné referendá. Účelová likvidácia všetkého prirodzeného, zvolená vami, väčšinou ktorej bol odobratý rozum. Všetko toto sa deje len z hľadiska smrteľného infikovania preľudneného sveta. Na to bola aj Rasa-X stvorená. Ale keďže si niesme všetci rovní, genofond a predispozície máme iné, sú aj skupiny nadštandardných morálnych limitov, inteligencie a krvi, ktoré Rasu X vidia, cítia a efektívne sa vedia voči nej brániť. Priemerný človek ich pozná aj pod názvom: Protijed. Presne tí a jediní, ktorí tento článok chápu.

Rasa-X mieša rôzne genofondy s druhými, rozdrobuje ich, rozkladá na malé oslabené celky aby sa potom mohla priživovať na ich pôvodnom uhlíku, presne tom ktorý je rozplynutý všade v éteri. Výsledkom môže byť napríklad to, že ľudia vybehnú do ulíc s tabulami: „Aj Ja Som Charlie“. Problém však je, že tento riadený proces, tí ľudia s tými tabuľami, nevidia. Ľudstvo bolo uvrhnuté do nekontrolovateľnej záhuby riadenej Rasou-X. Nakoľko si Rasa-X dnes oblapila svojimi pazúrmi naničhodného plemena aj zákony, nieje legálne na ňu ukázať a pomenovať ju pravým slovom. Tie zákony sú upravené preto tak, pretože spomínaná demokracia proste nefunguje a ani nemá fungovať. Pretože ak nefunguje v tajge, fjorde, Himalájach, priemysle, aerodynamike, termodynamike, Maxwellových rovniciach, je mizivá nádej že bude fungovať v tak komplikovanom systéme akým je štát.

Večné zlo má pôvod v jednom zjave, ním je Rasa-X.

No ale aby to nebolo také prostoduché. Aby sme len tak zbabelo neukazovali: „to oni, to tí druhí“, pokračujem ďalej. Premostím do evolučnej teórie druhého stupňa, ktorá hovorí o tom, že Rasa-X je nevyhnutná pre vývoj ľudstva. Ak by malé dieťa nepadalo na kolená, vždy sa malo čoho chytiť, nikdy by sa nenaučilo chodiť. Ak by nikdy neboli smrteľné epidemické veľchoroby starých čias, ľudstvo by nikdy nezosilnelo nájdením protilátok. Ak by zem nemala obvod 40 tisíc kilometrov, ale len 40, nikdy by sme neporazili gravitáciu a nevyužívali leteckú prepravu. Ak by Rasa-X nehádzala zdravému ľudstvu polená pod nohy. Nikdy by sme nezliezli zo stromov. Práve preto je tu tento stelesnený jed, humanoidného výzoru nevyhnutný. Nevyhnutný pre absolútnu evolúciu ľudstva. Koniec koncov, ľudstvo ako druh vznikol zase len obrovskou pozemskou katastrofou, ktorá jeden civilizačný stupeň vyhubí a druhí, ten silnejší, má podmienky na nový život. Taký je a vždy bude zákon prírody. V minulosti to bol vulkanický prach, ktorý zatienil Zem na dlhé roky, neskôr meteorit a dnes je to Rasa-X. V minulosti už prišlo k pár odhaleniam tohto prvku. Avšak príroda ukázala, že čas hrá v prospech pravdy. Samotné čisté ľudstvo, odstredené o Rasu-X, je vykonávateľom dejinnej vôle.

Zánikom Rasy-X, ktorú práve ľudstvo znesie z povrchu zemského, sa končí ďalšia evolučná kapitola. Ľudstvo dosiahne absolútny strop a prestane sa ďalej vyvíjať. Ostane odsúdené na náhradu novým, silnejším druhom, ktorý sa tu bude opäť tisíc rokov pohybovať a tvoriť. Takto to funguje na zemi milióny rokov a s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou sa to nezmení.

Napriek Rase-X sme silnejší, vieme lietať, potápať sa, prekonávať rýchlosť zvuku, rozkmitať mikročastice takmer k rýchlosti svetla. Pochopili sme kvantovú mechaniku, teóriu superstrún, vieme vyjadriť sily s gravitáciou aj bez nej, vidíme do minulosti vďaka obroidným teleskopom a tak ďalej. Týmto sa ľudstvo bráni Rase-X, tieto evolučné skoky sa dejú nie vďaka, ale napriek nej.

Rasa-X však musí pravidelne pociťovať, že je len jedom a je plne pod kontrolou nadradených spoločenstiev. Aby sa z jedu nestala rakovina. Aby sa z akcie nestala termodynamická reťazová reakcia. Aby nekonala viac zla ako je potrebné – čomu mladá súčasnosť žiaľ začína zodpovedať. Čo je horšie – s vďakou a pochopením más, ktorých skutočné mozgy boli prírodou dané pri narodení, dávno nefungujú ako majú.

Nebude to trvať dlho a ostanú na zemi len tí, ktorí zistia, že som mal pravdu.

Nebo slávi večnosť. Atlantis naveky.

Petržalka roky 90-te. Časť 1. (autentický opis)

27.06.2018

Do Petržalky sme sa nasťahovali v roku 1984. Ukončovala sa posledná etapa výstavby obrieho sídliska. Drvivá väčšina pozostatkov starej Petržalky dlho prezývanej Ligetfalu, kvôli dávnej etnickej viac »

Senzačné správy športovci! Slováci proti rezňom! MMA ďalej ako v Amerike, IFBB viac ako rodina, šport a nie pivo! Vločky v zľave!

14.06.2018

Ajkeď som (možno) profesionál v inom odbore, moje dlhoročné športové aktivity a ich zrejme už večné sledovanie...áno podnet na ďalší článok po dlhšej dobe. Už som asi dosť starý na viac »

Definícia I.

05.02.2017

Keď Slovák vyjadruje nesúhlas voči niečomu, tak je to väčšinou primitívnosť. Primitívnosť z telky. Napríklad, že cigán zjedol psa, alebo že nejde teplá voda. A viete prečo? Ja vám presne viac »

lajcha

Biskup po Lajchovi suspendoval aj ďalšieho kňaza pre knihu Tragédia celibátu

26.09.2018 17:28

Druhým suspendovaným kňazom je podľa portálu Peter Luciano Baláž.

Peter Pellegrini

Premiér v novom logu SZĽH problém nevidí, vyzýva k pokojnému riešeniu

26.09.2018 17:05

Premiér si nemyslí, že by bolo na logu niečo zlé, no zároveň priznal, že nie je odborník na danú problematiku.

Pentagon Vrakuňa drogy Bratislava

Pentagon chce Vrakuňa riešiť vlastnou mestskou políciou

26.09.2018 16:53

Vrakuňčania spustili aj petíciu, ktorou chcú iniciovať zmeny v zákone o mestskej polícii.

dolára, peniaze, bankovky

USA môžu na clá doplatiť viac ako Čína, tvrdí ECB

26.09.2018 16:42

Globálne vzájomné zavádzanie ciel môže podporiť čínsku ekonomiku a poškodiť rast ekonomiky USA, vyplýva z analýzy Európskej centrálnej banky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 30466x
Priemerná čítanosť článkov: 1792x

Autor blogu

Kategórie