Založ si blog

Teror doby za ktorý ešte ty blbec poďakuješ!

Keď som mal pätnásť chodili sme baliť baby na školský dvor. Ten kto mal lepší bicykel to mal jednoduchšie. Keďže v 90tych rokoch v Petržalke nestáli ešte hypermarkety, v ktorých dnes nakúpite všetko a dokonca aj to čo skutočne potrebujete (niekedy), darilo sa celkom dobre drobným večierkam v panelákoch. Uznávaný nanuk bol Eskimo, alebo Jarka. Ten bol na sklade vždy. Takže vždy v sobotu keď sa dohral hokejbal, tak sme všetci cmúľali jak kone cukor. Na Janíkovom Dvore (časť starej Petržalky) stál dom, posledný z časti. Bývala tam babka a dedko. Chodili sme im trhať čerešne. Keď dedko umrel a babku si do opatery zobrala rodina, dom ostal opustený a nikto sa mu nevenoval. Pustili sme sa do obnovy a spravili sme si tam sídlo. Letné aj zimné. Paráda. Pracovalo sa aj na streche, pili sme víno a počúvali v rádiu hokej. Ale veľa sme aj cvičili, stavali sme obrie hojdačky na starých topoľoch, učili sa jazdiť na žiguláku. Sem-tam sme sa pobili. Záležalo či sme sa stretli s „Braníkom“, alebo s „Tupolevovou“. Tupolevova nám moc šancí nikdy nedávala. Chodilo sa opekať na Zuzanu: rameno Dunaja v oblasti bývalého ostrovu Šúgo. Starí Petržalčania vedia o čo ide. Áno to je ten ostrov kde sa dodnes váľajú „krugellbunkre“ (bacha nemýliť si to s tými, ktoré boli vybudované po vojne) – presne tie bunkre v ktorom sa skrývali nemeckí vojaci keď bránili Bratislavu a jej obyvateľov keď spojenci hádzali bomby na hlavné mesto. Takto nás to ale v dejepise neučili. (Prečo?) Tak tam sme sa chodili túlať, skúmať a chytať ryby. Na rybách sa veľa toho dalo prebrať. O babách, škole a hokeji. V každom vchode paneláku mala partia postavenú posilovňu (nie posilňovňu, ale posilovňu. Do posilňovne dnes chodia komedianti ukazovať si svoje nové tričká a tenisky. Tak si to netreba mýliť). Vo Ferone vyrezali kotúče za 30 korún, mech do ktorého sme boxovali ušila Ivanova babka. Hrazda bola z basketbalového košu. Cvičilo sa, lebo každý z nás potreboval nejako preskákať bez ujmy radovánky pouličnej kultúry. Trávili sme tam aj Silvestra a koľko krát, keď človek nemal pokoj, sa tam učil na skúšku z fyziky. Ranný tréning hokejbalu začínal v sobotu medzi 8:00 a 9:00. Prvý nosil bránky. Hralo sa do večera. Vodu nosil vždy iný hráč. Aj keď väčšinou ten najmenej zdatný.

Toto detstvo a táto doba je preč. Toto nezažije už nikto a nikde. Nové generácie neuveria, a viete prečo? Mladí rodičia sú vychovávaní predpotopnou paľbou kultúrnych zážitkov a tými sú: totálne úbohé seriály v ktorých účinkujú cirkusoidní diletanti, ktorým sa dnes vraví herci. Ako „bokovku“ majú napríklad nejakú reklamu na banku, alebo poisťovňu. Tie sú najlepšie: záber na zmrzačeného otca na vozíku a smutnú rodinu držiacu sa za ruky, smutne zahladenú do prázdna. Kto takéto zverstvo aj dovolil? Kto dovolil takýto bezočivý lov peňazí, už aj tak dosť zbedačeného národu? Ako môže komerčný telefónny operátor povedať, že: „chytrí ľudia idú za nami“? Kto dovolil takýto teror po krk zadlženého ľudu? To vážne už neexistuje žiadna hranica zdierania? To už fakt je dnes legálna metóda: „Daj nám peniaze inak si tupec“ , akurát pretransformovaná do odborného žargónu finančnej pijavice? Kto sú tí ľudia čo tu ničia životy? Hypotéky, úverová revolúcia (čo je to za totálnu žumpu morálky úžerníkov spojiť tieto dve slová do jedného pojmu?), autá na lízing, lcd televízory za pôžičku? Veď to 90 percent časti tohto zbedačeného národa nemá šancu posplácať! A potom sa kukáte na reklamy na dôchodkové sporenia??? Kto Vám asi tie peniaze za 30 rokov dá? To fakt veríte tomu že Vám ešte niekedy niekto niečo dá? Ste naozaj retardovaní? Ste! A viete prečo? Lebo Vám ponúkajú také kultúrne vyžitia, ktoré z vás týchto blbcov vyrobia a ešte im za to zaplatíte a poďakujete. Ste chorí, alebo slepí??? To vážne sa zoberiete a idete voliť týchto humonoidov (oni totiž stále veria že sú ľudia)? Veď to nie sú ľudia. Oni tak len vyzerajú, ale potrebujú si dať oblek aby vaše slabé osobnosti oklamali. A viete kto za tým všetkým stojí? Ľudia to vedia, vzdelaní ľudia to vedia a dokonca v histórii ľudstva už k tomu obrovskému odhaleniu došlo celkom dva krát. Akurát dnes je tento druh ukazovania prstom na vinníka podchytený zákonom. Aké šikovné. A potom takto oblbnutí občania (rodičia) vychovávajú svoje deti podľa osnov, ktoré napísali tí, čo nechcú aby sa na nich ukazovalo prstom. Tí ktorí sú si vedomí svojho zla a pijavicizmu. Tí ktorí kultúrne vychovávajú občanov pri televíznych prijímačoch, ekonomickej genocíde a úžerníctve. Tí ktorí píšu dejiny a riadia školy. V ktorých sa síce dostanete k titulu a ak máte šťastie, nájdu vám potom aj miesto v nejakom renomovanom „fast foode“. Tí ktorí riadia banky v ktorých máte peniaze. Tí ktorí z vášho sociálneho IQ robia absolútnu ovečku schopnú skočiť v rámci „úverovej revolúcie“ z okna. Ale tí na ktorých keď ukážete prstom, pôjdete sedieť do basy. A vy ste ešte tak zaostalí, že ich mechanizmus (umelé bábky ktorým sa u nás hovorí politická oligarchia), chodíte voliť. Ste normálni? To vám skutočne už totálne vysali rozum z hlavy?

Kupujme elektrinu od Talianov z elektrárni, ktoré stavali naši dedkovia a sú na našom území. Predali sme Kremnické zlato za „5 korún“. Vaši synovia sa chcú podobať na dievčatá a vaše dievčatá hľadajú životných partnerov na diskotékach medzi študentmi z blízkeho východu. Chlapci sa predbiehajú kto má väčšie svaly, kto má viac potetované telo, ale raňajky im vo veku 25 rokov chystajú rodičia. Vozíte sa na autách, ktoré nejazdia ani v Mníchove, ale nevládzete ich splácať. Ľudia komunikujú cez sociálne siete, namiesto toho aby sa rozprávali zoči-voči. Nakupujeme geneticky upravované potraviny a ešte za ne aj ďakujeme a to len preto, že to tak je správne v Európe. Mrkva v obchodoch je dovezená z Holandska a rajčiny zo Španielska. Pijeme granulované pivo a tvárime sa ako gurmáni. Rok zarábajúca mládež si za celú výplatu kúpi super značkový sveter len preto, lebo to tak vidia v primitívnych seriáloch a reláciách. Študenti z cudziny končia naše univerzity v rekordných časových intervaloch. Čo na tom, že nevedia ani kde sa narodili a najväčší problém majú aj tak s kresťanstvom, ktoré ich tak strašne uráža (u nás). A nás všetkých učia, že toto je tá moderná spravodlivá, rovnoprávna európsky vyspelá spoločnosť. A vy tomu aj veríte! Vy ste skutočne uverili tomu, že toto je to vyspelé ľudstvo. Moderný rodič preto nikdy už nevychová plnohodnotného potomka. Pretože nie on sám je silne terorizovaný týmto výplachom mozgu, ale už sám rodič je osobnostne zdeformovaný. Zdeformovaný natoľko, že mu nevadí keď sa jeho syn chce podobať na dievča. Ale tak to má byť podľa nôt rovnoprávnosti a socializácie! Pretože rodina – základ spoločnosti, chodí dnes oddychovať do nákupných centier, kde poznajú každý jeden obchod. Poznajú tam každý kút, ale tá socha Štefánika čo tam stojí (ten sa v hrobe obracia) nehovorí nikomu nič. Načo aj. V Európe sa stavajú mešity a dvaja chlapi si adoptujú malé dieťa. Na dejepise Vás učia bludy a mládež si myslí, že vrcholom štýlu je mať v lete na hlave pletenú čiapku.  A vy ste tak sprostí, že si ešte myslíte, že tak je to správne a tak je to moderné a to len preto, že večer pozeráte relácie odrážajúce morálny úpadok. Študent z Jordánska doštuduje jednu z najťažších univerzít na Slovensku skôr ako domáci, len preto, že sa to viac oplatí. Šíriť skutočné hodnoty života a morálky podľa zákonov prírody a zemepisných šírok sú dneska ošetrené zákonom. Priam neprípustné. Kto aj by stál o to mať zdravú spoločnosť ktorá sa nedá vyciciavať a v ktorej by ľudia ctili zákony prírody? Hovorí dnes vlastne niekomu čo to znamená? Čo znamená ctiť zákony prírody? Pretože dnes je prípustné „nútiť ľadového medveďa prežívať na Sahare“ a ešte k tomu sa tváriť ako na strope morálky ľudstva.

Takže jedzte čo vám hádžu a najlepšie aby ste sa nevyjadrili. Všetko čo vám ponúkajú, túto fikciu, trávite veľmi rýchlo. Najlepšie občania takéhoto národa. Národ kde osprostie ktokoľvek za extrémne krátky čas. Budujte detstvo vašich detí pri notebookoch a hlavne nech sa dobre učia na jednotky. Buďte na ne hrdí, ale vedzte, že vám len tlačia to, čo chcú aby ste vedeli. Tlačia to čo chcú aby ste si mysleli. Aby ste vnímali, to čo sa na tomto kontinente stalo, ako realitu a zdravú, rovnoprávnu a slobodnú spoločnosť. A keď niekto odhalí (opäť ako každých 60 rokov) pravdu tých, čo sú nositeľmi celosvetového zla, strčia ho do basy. Účelová poistka, ktorá zaručene funguje. A ľudia nielen že to nevidia, pretože v ich mozgu je presne cielene nastolený model, ale ešte sú aj vďační. 

Definícia I.

05.02.2017

Keď Slovák vyjadruje nesúhlas voči niečomu, tak je to väčšinou primitívnosť. Primitívnosť z telky. Napríklad, že cigán zjedol psa, alebo že nejde teplá voda. A viete prečo? Ja vám presne viac »

Euroúradnícka revolúcia. Hnusné pandravy, napríklad v letectve.

26.10.2016

Johann je mladý chlapec. Tak okolo 35. Väčšina ľudí ho pozná pekne upraveného, v drahom obleku, voní ako taliani prechádzajúci sa pred El Duomo. Sociálny demokrat. Na škole bol najlepší. viac »

Rozvoj ľudských hondôt , schopnosť tvoriť spoločnenstvo, zhnil a zmizol. Ste slabí a zbabelí.

24.10.2016

Základný princíp tvoriť zdravú spoločnosť, ktorá potom môže (nemusí) vypĺňať tak komplikovaný subjekt ako je štát je dnes už len minulosťou a aktuálne len nejakou interaktívnou fikciou. viac »

mun, kim

Lídri Severnej a Južnej Kórey sa opäť stretli v pohraničí

26.05.2018 13:43

Lídri si otvorene vymenili názory, ako plniť Pchanmundžomskú deklaráciu z 27. apríla a usporiadať úspešný severokórejsko-americký summit.

Gazprom

Po urovnaní sporu s Bruselom môže byť Gazprom v EÚ ešte mocnejší

26.05.2018 13:41

Dodávky plynu z Ruska zostanú atraktívnejšie ako iné alternatívy, napríklad drahé nové prípojky, alebo dodávky skvapalneného plynu.

Graf

Agentúra Moody's skúma Taliansko, možno mu zníži rating

26.05.2018 13:37

Najnovší politický vývoj v Taliansku začína vyvolávať znepokojenie aj ratingových agentúr.

Matečná

Matečná necíti zodpovednosť za problémy s pozemkami a dotáciami

26.05.2018 13:34

Generálny prokurátor Jaromír Čižnár o tomto systéme povedal, že je chorý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 26737x
Priemerná čítanosť článkov: 1782x

Autor blogu

Kategórie