Založ si blog

Najlepšie nerodiť!

Kde zobrali tú drzosť brániť nám vo vytváraní a rozširovaní rodiny? Hnevám sa! Nielen, že nám to má pripadať v poriadku, ale ešte hľadáme aj chybu v nás. V nás? Ako sa im toto podarilo? Ako nás sem dokázali dotlačiť? Ja Vám presne poviem ako. Váhať nad potomkom, mám na to nemám na to? Ako je možné že v roku 2013 ľudia nemajú rodinu kvôli tomu, že jednoducho krajina v ktorej odvádzajú riadne dane ich nijakým spôsobom nepodporuje? Cítim takú zlosť. Ešte sa nám aj smejú. Smejú sa nám formou materskej podpory! „Že veď keď neprší tak aspoň kvapká“ Čo je toto za nehoráznosť? Veď ide o životy ľudí. To je jak keby som chcel podporiť niekoho v núdzi dvoma eurami! Podporil som, ale je to k ničomu. Ešte budem od neho čakať vďaku. Pritom ľudia si tie peniaze odrobili! Veď to sú naše peniaze! Veď tie sumy sú výsmech! Prečo búrajú všetko? Žijeme v dobe kedy priemerný vek rodičky presahuje hranicu 29 rokov, máme hromadu pôrodov nad 30 a výnimkou nie sú ani pôrody nad 40 rokov. Akože normálka. Však no a čo. Oproti týmto číslam relatívne „nízku“ 29 ročnú hranicu držia asi len „spoluobčanky“ z miestnych osád. Je to tak. Povedzme to ľuďom! Takto to tu máme! Slušní ľudia si u nás rodinu jednoducho nemôžu dovoliť a ešte sa cítia aj vinní skrývajúc sa v tieni argumentu: „lebo však nezarobím toľko“. Toto chceli áno, aby sme uverili že  je to naša chyba! Mamička sama s dvojročným synom a 190EUR! Sme málo vzdelaní, málo sa snažíme. Veď to je nezmysel. Záujem by mal byť v prvom rade zo strany štátu! Kto bude pracovať? Kto bude na nich robiť? Veď tie „rodičky z osád“ robiť nikdy nebudú a tie slušné keď tak rodia po 30ke. Dovtedy nemajú kde bývať! „Rodičky z osád“ za bývanie platiť nemusia! Takto to tu je. Je dôležité aby to slušní pracujúci ľudia vedeli. Takto to tu funguje a všetci sa tvária že normálka. Keď už sa ale ľudia začínajú moc vrtieť, tak do nich aplikujú pod úroveň žumpy hodnými televíznymi novinami nejakú akože novú kauzu. Tomu ja zas hovorím „parazól efekt“. Veď nejako nás to „obprší“..  

Čo toto znamená? A čo je následok? Keď dosahuje dieťa veku v ktorom naberá prvé pocity z okolia a začína sa mu budovať sociálne IQ, logika, rast, pohybový vývoj atď sú rodičia vo veku kedy: otec už na korčule nevládze pretože ho bolia kríže, to isté platí o futbalovej lopte, nehovoriac o tom, že neskôr už si nepamätá ani ako sa vyráta jednoduchá kvadratická rovnica! Vy sa smejete, dobre no. Kto bude tie deti učiť žiť, doučovať, športovať? Televízia? Alebo guličkový bazén v nákupných centrách? Jasné tam ste mnohí klesli. Tieto deti ale potrebujú rovnakú opateru a venovanie sa ako tie ktoré sa rodili v 80-90tych rokoch. V dobe keď školy pukali vo švoch a na mnohých miestach sa museli dostavovať  budovy s triedami, ani kalkulácie „súdruhov“ neboli presné a nečakalo sa, že lineárna krivka sa zmení na logaritmickú. Trieda 1. J! Dnes sú školy prázdne a zdevastované, vznikajú v nich rôzne firmy, prázdne priestory či rýchlokvasené univerzity pre pyšných študentov z blízkeho východu. Ktorí v zásade vedieť nemusia nič, dokonca ani písať, stačí ak na správne miesto, v správny čas, „dofuní“ správny balík. Viac promovaných! A potom sa bime do hrude. Ako si môže dovoliť táto zem správať sa takto k ľuďom? K domácim. Prečo ničia všetko? Nechcú nových daňových poplatníkov? Veď už nie je čo kradnúť! Alebo hej?

Toto chcú. Aby sme sa báli mať rodiny. Pretože sa sami boja početnej populácie. Čím početnejšia bude, tým je väčšia pravdepodobnosť, že sa im začne intenzívnejšie šliapať na päty. Dnešná rodina skutočne uverila tomu, že mať dieťa vo veku  30+ je tak akurát. Že rozmýšľať o druhom dieťati s pochybami je v poriadku. Mať rodinu je prepych…smutné. Sem nás dostali. Aby sme sa báli, báli plodiť potomkov a teda šľachtiť rod. Základ života.

Boja sa, boja sa nárastu inteligencie, boja sa, že účelovo osprosťovaný národ (viz. môj článok o sociálnom terore systémom ROVaI) by sa vrátil k morálnym hodnotám, inteligencii a zákonom prírody. A to oni vedia! Vedia to a majú obavy z tej rýchlej „defenestrácie“. Podľa Mudr. Mariána Kollára je najlepším vekom na rodenie 18-23 rokov, z fyzického hľadiska. Toto bude pomsta. Nie Gorila protest organizovaný koniec koncov tými, ktorí hýbu touto zemou a voči ktorým samotný protest bol mierený. To by bola pomsta keby sme začali budovať rodiny a množiť sa tak ako v 80tych rokoch! To by bol jediný správny predpoklad. Budovanie nových základov. Pretože toho sa boja a tak to robia aby k tomu nedošlo!

Veľa detí! Veľa mladých pekných mamičiek!

 

 

Petržalka roky 90-te. Časť 1. (autentický opis)

27.06.2018

Do Petržalky sme sa nasťahovali v roku 1984. Ukončovala sa posledná etapa výstavby obrieho sídliska. Drvivá väčšina pozostatkov starej Petržalky dlho prezývanej Ligetfalu, kvôli dávnej etnickej viac »

Senzačné správy športovci! Slováci proti rezňom! MMA ďalej ako v Amerike, IFBB viac ako rodina, šport a nie pivo! Vločky v zľave!

14.06.2018

Ajkeď som (možno) profesionál v inom odbore, moje dlhoročné športové aktivity a ich zrejme už večné sledovanie...áno podnet na ďalší článok po dlhšej dobe. Už som asi dosť starý na viac »

Definícia I.

05.02.2017

Keď Slovák vyjadruje nesúhlas voči niečomu, tak je to väčšinou primitívnosť. Primitívnosť z telky. Napríklad, že cigán zjedol psa, alebo že nejde teplá voda. A viete prečo? Ja vám presne viac »

thajsko, jaskyňa, musk, záchrana

Musk sa ospravedlnil britskému jaskyniarovi

18.07.2018 10:07

Musk ho v tweete označil za pedofila. V ospravedlnení uviedol, že sa tak vyjadril v hneve, lebo jaskyniari odmietli použiť Muskovu miniponorku.

thajskoo

Chlapcov zachránených z thajskej jaskyne prepustia z nemocnice

18.07.2018 10:05

Dvanásť mladých futbalistov a ich tréner následne predstúpia pred novinárov. Nebude to však bežná tlačová konferencia.

Mária Patakyová

Ombudsmanka: prípad Iris nemusí byť ojedinelý

18.07.2018 10:00

Práva seniorov môžu byť porušované aj v ďalších zariadeniach, nielen v sociálnom domove Iris na Heydukovej ulici v Bratislave.

Twitter

Twitter zrušil najmenej 58 miliónov užívateľských účtov v boji proti dezinformáciám

18.07.2018 09:52

Twitter sa snaží zlepšiť "kvalitu informácií", a teda bojovať proti falošným účtom, robotom, dezinformáciám či škodlivému obsahu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 29276x
Priemerná čítanosť článkov: 1722x

Autor blogu

Kategórie