Založ si blog

Najlepšie nerodiť!

Kde zobrali tú drzosť brániť nám vo vytváraní a rozširovaní rodiny? Hnevám sa! Nielen, že nám to má pripadať v poriadku, ale ešte hľadáme aj chybu v nás. V nás? Ako sa im toto podarilo? Ako nás sem dokázali dotlačiť? Ja Vám presne poviem ako. Váhať nad potomkom, mám na to nemám na to? Ako je možné že v roku 2013 ľudia nemajú rodinu kvôli tomu, že jednoducho krajina v ktorej odvádzajú riadne dane ich nijakým spôsobom nepodporuje? Cítim takú zlosť. Ešte sa nám aj smejú. Smejú sa nám formou materskej podpory! „Že veď keď neprší tak aspoň kvapká“ Čo je toto za nehoráznosť? Veď ide o životy ľudí. To je jak keby som chcel podporiť niekoho v núdzi dvoma eurami! Podporil som, ale je to k ničomu. Ešte budem od neho čakať vďaku. Pritom ľudia si tie peniaze odrobili! Veď to sú naše peniaze! Veď tie sumy sú výsmech! Prečo búrajú všetko? Žijeme v dobe kedy priemerný vek rodičky presahuje hranicu 29 rokov, máme hromadu pôrodov nad 30 a výnimkou nie sú ani pôrody nad 40 rokov. Akože normálka. Však no a čo. Oproti týmto číslam relatívne „nízku“ 29 ročnú hranicu držia asi len „spoluobčanky“ z miestnych osád. Je to tak. Povedzme to ľuďom! Takto to tu máme! Slušní ľudia si u nás rodinu jednoducho nemôžu dovoliť a ešte sa cítia aj vinní skrývajúc sa v tieni argumentu: „lebo však nezarobím toľko“. Toto chceli áno, aby sme uverili že  je to naša chyba! Mamička sama s dvojročným synom a 190EUR! Sme málo vzdelaní, málo sa snažíme. Veď to je nezmysel. Záujem by mal byť v prvom rade zo strany štátu! Kto bude pracovať? Kto bude na nich robiť? Veď tie „rodičky z osád“ robiť nikdy nebudú a tie slušné keď tak rodia po 30ke. Dovtedy nemajú kde bývať! „Rodičky z osád“ za bývanie platiť nemusia! Takto to tu je. Je dôležité aby to slušní pracujúci ľudia vedeli. Takto to tu funguje a všetci sa tvária že normálka. Keď už sa ale ľudia začínajú moc vrtieť, tak do nich aplikujú pod úroveň žumpy hodnými televíznymi novinami nejakú akože novú kauzu. Tomu ja zas hovorím „parazól efekt“. Veď nejako nás to „obprší“..  

Čo toto znamená? A čo je následok? Keď dosahuje dieťa veku v ktorom naberá prvé pocity z okolia a začína sa mu budovať sociálne IQ, logika, rast, pohybový vývoj atď sú rodičia vo veku kedy: otec už na korčule nevládze pretože ho bolia kríže, to isté platí o futbalovej lopte, nehovoriac o tom, že neskôr už si nepamätá ani ako sa vyráta jednoduchá kvadratická rovnica! Vy sa smejete, dobre no. Kto bude tie deti učiť žiť, doučovať, športovať? Televízia? Alebo guličkový bazén v nákupných centrách? Jasné tam ste mnohí klesli. Tieto deti ale potrebujú rovnakú opateru a venovanie sa ako tie ktoré sa rodili v 80-90tych rokoch. V dobe keď školy pukali vo švoch a na mnohých miestach sa museli dostavovať  budovy s triedami, ani kalkulácie „súdruhov“ neboli presné a nečakalo sa, že lineárna krivka sa zmení na logaritmickú. Trieda 1. J! Dnes sú školy prázdne a zdevastované, vznikajú v nich rôzne firmy, prázdne priestory či rýchlokvasené univerzity pre pyšných študentov z blízkeho východu. Ktorí v zásade vedieť nemusia nič, dokonca ani písať, stačí ak na správne miesto, v správny čas, „dofuní“ správny balík. Viac promovaných! A potom sa bime do hrude. Ako si môže dovoliť táto zem správať sa takto k ľuďom? K domácim. Prečo ničia všetko? Nechcú nových daňových poplatníkov? Veď už nie je čo kradnúť! Alebo hej?

Toto chcú. Aby sme sa báli mať rodiny. Pretože sa sami boja početnej populácie. Čím početnejšia bude, tým je väčšia pravdepodobnosť, že sa im začne intenzívnejšie šliapať na päty. Dnešná rodina skutočne uverila tomu, že mať dieťa vo veku  30+ je tak akurát. Že rozmýšľať o druhom dieťati s pochybami je v poriadku. Mať rodinu je prepych…smutné. Sem nás dostali. Aby sme sa báli, báli plodiť potomkov a teda šľachtiť rod. Základ života.

Boja sa, boja sa nárastu inteligencie, boja sa, že účelovo osprosťovaný národ (viz. môj článok o sociálnom terore systémom ROVaI) by sa vrátil k morálnym hodnotám, inteligencii a zákonom prírody. A to oni vedia! Vedia to a majú obavy z tej rýchlej „defenestrácie“. Podľa Mudr. Mariána Kollára je najlepším vekom na rodenie 18-23 rokov, z fyzického hľadiska. Toto bude pomsta. Nie Gorila protest organizovaný koniec koncov tými, ktorí hýbu touto zemou a voči ktorým samotný protest bol mierený. To by bola pomsta keby sme začali budovať rodiny a množiť sa tak ako v 80tych rokoch! To by bol jediný správny predpoklad. Budovanie nových základov. Pretože toho sa boja a tak to robia aby k tomu nedošlo!

Veľa detí! Veľa mladých pekných mamičiek!

 

 

Definícia I.

05.02.2017

Keď Slovák vyjadruje nesúhlas voči niečomu, tak je to väčšinou primitívnosť. Primitívnosť z telky. Napríklad, že cigán zjedol psa, alebo že nejde teplá voda. A viete prečo? Ja vám presne viac »

Euroúradnícka revolúcia. Hnusné pandravy, napríklad v letectve.

26.10.2016

Johann je mladý chlapec. Tak okolo 35. Väčšina ľudí ho pozná pekne upraveného, v drahom obleku, voní ako taliani prechádzajúci sa pred El Duomo. Sociálny demokrat. Na škole bol najlepší. viac »

Rozvoj ľudských hondôt , schopnosť tvoriť spoločnenstvo, zhnil a zmizol. Ste slabí a zbabelí.

24.10.2016

Základný princíp tvoriť zdravú spoločnosť, ktorá potom môže (nemusí) vypĺňať tak komplikovaný subjekt ako je štát je dnes už len minulosťou a aktuálne len nejakou interaktívnou fikciou. viac »

SaS, Richard Sulík,

Umelý konflikt, Danko vydiera Smer a chce silnejšiu pozíciu, tvrdí SaS

19.04.2018 11:07

Predseda SNS Danko vydiera Smer, aby si posilnil pozície v koalícii, tvrdia predstavitelia liberálov z SaS, ktorí zdôrazňujú potrebu predčasných volieb.

NAKA

Polícia zadržala piatich okoličányovcov

19.04.2018 10:37

V putách skončili piati členu gangu, ktorých minulý týždeň odsúdil Najvyšší súd.

Kaliňák, Saková, ESO, ministerstvo vnútra

V Smere sa hovorí o Sakovej ako o šéfke vnútra, Stromček mal ponuku odmietnuť

19.04.2018 10:16

V Smere sa čoraz viac hovorí, že Tomáša Druckera vo funkcii ministra vnútra nahradí štátna tajomníčka rezortu Denisa Saková.

Dušan Kováčik

Prokurátor Kováčik napriek tlaku verejnosti a vlastnému sľubu neplánuje skončiť

19.04.2018 10:04

V júni 2017 Kováčik na pôde parlamentu povedal, že skončí skôr ako v roku 2021, vtedy mu totiž uplynie funkčné obdobie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 26474x
Priemerná čítanosť článkov: 1765x

Autor blogu

Kategórie